O nama Novosti Galerija PARTNERI Audio/Video Kontakt UŽIVO
RASPORED - JUNIORI MALI FUDBAL

Raspored odigravanja utakmica juniorskog turnira u malom fudbalu 

“PETAR RADOŠEVIĆ  ŠRAF 2012“

 



Kategorija ’95 – ’96:

 

Subota (23.06.2012.)

 

09.25    Amigo – Tutu Fruti

10.00    Napoli – Blok 3 Fontana

10.35    Cuba – Blok 1

11.10    Napoli - Lavovi

11.45    Blok 3 Fontana – Blok 1

12.20    Cuba - Lavovi

12.55    Orlovi - Celtic

13.30    Mumije – Veni Vidi Vici

14.05    Orlovi – Blok 70

14.40    Celtiv – Veni Vidi Vici

15.15    Topdžije - Antika

15.50    Amigo - Blokdžije

16.25    Mumije – Blok 70

17.00    Amigo - Antika

 

Nedelja (24.06.2012.)

 

09.25    Blokdžije - Tutu Fruti

10.00    Napoli - Cuba

10.35    Blok 3 Fontana - Lavovi

11.10    Napoli - Blok 1

11.45    Blok 3 Fontana - Cuba

12.20   Blok 1 - Lavovi

12.55   Orlovi - Mumije

13.30   Celtic – Blok 70

14.05   Orlovi – Veni Vidi Vici

14.40   Celtic - Mumije

15.15   Blokdžije - Antika

15.50   Amigo - Topdžije

16.25   Veni Vidi Vici – Blok 70

17.00   Blokdžije – Topdžije

 

Ponedeljak (25.06.2012.)

16.30   Topdžije – Tuti Fruti

 

Utorak (26.06.2012.)

17.00   Antika – Tuti Fruti

 

 

Petak (29.06.2012.) ¼  FINALE

 

14.40   A1 – B3

15.15   C1 – A3

15.50   B1 – C2

16.25   A2 – B2

 

Nedelja (01.07.2012.) ½  FINALE

 

11.45   (A1-B3) – (A2-B2)

12.20   (C1-A3) – (B1-C2)

 

Subota (07.07.2012.)

 

Za III MESTO – naknadno termin

 

Nedelja (08.07.2012.)

 

FINALE   pre Finala Fontana Kup-a.

 

Kategorija ’97 – ’98 :

 

Petak (29.06.2012.)

 

10.00    VasCo – Novi Beograd

10.35    El Klasiko – Gornji Grad

11.10    Početnici - VasCo

11.45    Brodarac – El Klasiko

12.20    Perla – Gornji Grad

12.55    Početnici – Novi Beograd

 

Subota (30.06.2012.)

 

10.00    Brodarac - Perla

10.35    Početnici – Novi Beograd

11.10    Perla – El Klasiko

11.45    VasCo – Novi Beograd

12.20    Brodarac – Gornji Grad

12.55    Početnici - VasCo

 

Petak (06.07.2012.)

 

A1 – B2   -  naknadno termin

B1 – A2   -  naknadno termin

 

Petak (07.07.2012.) - FINALE !!!

 

Kategorija ’01 – ’02 :

 

Petak (29.06.2012.)

 

13.30   Š.F.Trijumf – Virtus

14.05   Š.F Prima Fortuna – Četvrto Četiri

 

Subota (30.06.2012.)

 

13.30   Š.F.Trijumf – Š.F. Prima Fortuna

14.05   Virtus – Četvrto Četiri

 

Četvrtak (05.07.2012.)

 

10.00   Š.F. Trijumf – Žarkovo 02

11.10   Virtus – Žarkovo 02

13.05   Š.F. Trijumf – Četvrto Četiri

13.40   Virtus – Š.F. Prima Fortuna

  

Petak (06.07.2012.)

 

10.00   Š.F. Prima Fortuna – Žarkovo 02

11.55   Četvrto Četiri – Žarkovo 02

  

Subota (07.07.2012.) 


10.00   A1 – A4

10.35   A2 – A3

 

18.35    ZA III MESTO

19.10    FINALE

  

Kategorija ’03 :

 

Četvrtak (05.07.2012.)

 

10.35   Žarkovo 03 – Max Sport Pazova

11.45   Š.F Trijumf – Maks Sport Pazova

12.30  Žarkovo 03 – Š.F. Trijumf

 

Petak (06.07.2012.)

 

10.35   Žarkovo 03 – Maks Sport Pazova

11.20   Š.F. Trijumf – Maks Sport Pazova

12.30   Žarkovo 03 – Š.F. Trijumf 

























 
NaslovnaUČesnici turniraNovostiGalerijaPartneriAudio/VideoUŽivoO namaKontakt
Fontana Kup - Novi Beograd - Fontana
2012 © FontanaKup.com. Sva prava zadržana. Web dizajn: Pixel Studio